KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14908113
nr 1490 8113
Harry Moberg
(1927-2018), Sverige
Träsnitt, Nakenbadare. Signerad, numrerad 12/30. Bildmått: 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Harry Moberg, svensk bildkonstnär född 1927, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:08:06
19/9 15:36:45